Kad un kam nepieciešama ergosoma?

Ergonomiskā somā, kad un kam ta ir nepieciešama?
 1. Lai aizskrietu uz tuvāko veikalu
  Reizēm rodas nepieciešamība iziet no mājām burtiski uz piecām minūtēm, piemēram, uz veikalu, lai nopirktu maizi vai papildinātu negaidīti beigušos putraimu krājumus. Iesēdinot mazuli somā, to izdarīt būs daudz vienkāršāk un ātrāk, nekā izmantojot ratus. Šajā gadījumā jūsu rokas būs brīvas un jūs varēsiet bez problēmām paņemt produktus no plauktiem, kā arī par tiem pie kases bez aizķeršanās norēķināties.

 2. Lai aiziet uz poliklīniku
  Aiziet ar bērnu uz poliklīniku nav nemaz tik vienkārši. Aizbraucot uz turieni ar auto, mazuli nāksies nest smagajā autokrēsliņā ar rokturi vai vest ratiņos, kas arī sagādā neērtības. Lifta ēkā var nebūt, savukārt šaurās durvis un koridori sagādās ne mazums nepatīkamu brīžu. Šādā situācijā ergosoma jums būs brīnišķīgs palīgs.

 3. Ja mazulis neguļ ratiņos
  Miegs – viena no izplatītākajām problēmām saistībā ar bērniem. Vieni mazuļi atsakās gulēt mājās, citi ratiņos. Savukārt somās mazuļi, vienmērīgas gaitas ieaijāti un mammas siltuma sasildīti, laimīgi aizver actiņas un cieši guļ vairākas stundas no vietas.

 4. Pastaigājoties ar bērnu
  Bieži vien mazulis pastaigas laikā pamostas un atsākās gulēt ratiņos. Dažu mēnešu vecumā daudz interesantāk ir vērot apkārtni, taču diemžēl mazulis vēl var nemācēt sēdēt, tādēļ mammai nākas viņu nest rokās un stumt sev pa priekšu tukšus ratiņus. Šajā situācijā ergosoma ir neaizstājama!

 5. Pārvietojoties ar sabiedrisko transportu
  Ergosoma sabiedriskajā transportā ir māmiņas glābiņš! Ar to jebkurš brauciens vairs nebūs nemaz tik problemātisks. Jūs ātri varēsiet aiziet līdz pieturai un iekāpt jebkurā sabiedriskajā transportā – gan autobusā, gan māmiņu ērtībām neaprīkotā mikroautobusā. Jums nebūs jāsaskaras ar tām problēmām, kādas sagādā ratiņu iecelšana un izcelšana no sabiedriskā transporta. Pat sastrēgumstundā jūs mierīgi nobrauksiet pāris pieturu, stāvot kājās un ar brīvajām rokām turoties pie balsta. 

 6. Ja nākas izmantot kāpnes
  Daudzos daudzstāvu namos nav liftu. Parasti vecāki atstāj ratiņu automašīnā vai kāpņu telpas pirmajā stāvā, savukārt mazuli augšup un lejup pa kāpnēm nes autokrēsliņā vai rokās. Kāpt pa kāpnēm ar ergosomu ir daudz ērtāk un drošāk. Ar vienu brīvo roku var turēties pie margām, bet otrā nest somu ar bērna mantām vai iepirkumiem.
 7. Ja jāveic mājas solis
  Ir bērni, kuri burtiski visu laiku atrodas mammai uz rokām un nav ar mieru viņu palaist vaļā ne uz mirkli. Taču mammai mājās ir liels daudzums mazu darbiņu, ko atlikt uz vēlāku laiku ir sarežģīti vai reizēm par neiespējami – ir jānomazgā trauki, jāieliek veļas mazgājamajā mašīnā drēbes, jāsavāc bērna izmētātās drēbes vai jāizsūc grīda. Ergosoma ir neaizstājama arī sadzīves situācijās!

 8. Kad jāiet uz bērnudārzu vai skolu pakaļ vecākajam bērnam 
  Divi bērni ģimenē ir dubulta laime, taču gadās situācijas, kad mammai vecākais bērns ir jāizņem no skolas vai bērnudārza, bet jaunāko pieskatīt nav kam. Ergosoma ļaus jums ieiet bērnudārza grupiņā vai skolas klasē, lai parunātu ar bērnudārza vai klases audzinātāju, palīdzētu saģērbties vecākajam bērniņam, kā arī pa ceļam uz mājām aiziet uz bērnu rotaļu laukumu.

 9. Lai aiziet līdz automašīnai
  Pārvietoties ar auto kopā ar bērnu ir ļoti ērti. Taču līdz mašīnai vispirms ir jāaiziet. Kāds nes mazuli autokrēsliņā, kāds rokās. Mazuļa iesēdināšana ergosomā lielā mērā atvieglos šo uzdevumu, bet ziemā jūs kopā ar mazuli pat varēsiet notraust sniegu no mašīnas.

 10. Lai izvestu pastaigā četrkājaino draugu
  Vest pastaigā suni un vienlaikus stumt bērnu ratiņus ir neērti. Īpaši, ja jūsu četrkājainais draugs ir aktīvs un viņam patīk paskraidīt. Tāpat arī dzīvniekam ir jāiet ārā vairākas reizes dienā, neskatoties uz laikapstākļiem. Ergosoma atvieglos arī šo uzdevumu - pastaiga būs ērta visiem. Savukārt gadījumā, ja līst lietus, ar brīvajā rokā varēsiet turēt lietussargu.

 11. Kad tiek plānots brauciens pie dabas
  Pa mežu vai gar jūru ar bērnu ratiņiem pastaiga var pārvērsties nepatīkamā piedzīvojumā. Vairumam ratiņu riteņi nav piemēroti braukšanai pa nelīdzenu vai smilšainu virsmu, tie buksē un saķep ar smiltīm. Ergonomiskā soma – pats mobilākais līdzeklis, lai pārvietotos ar mazu bērnu.

 12. Jūs plānojat doties atvaļinājumā uz ārzemēm
  Ergosoma kļūs par neaizstājamu palīgu atpūšoties ārzemēs. Ar to jums būs ērti gan ceļā, gan apmeklējot apskates objektus.

Kā redzat, iemeslu izmantot ergosomu ir daudz, tomēr pats svarīgākais ir tieša, taktila un emocionāla mazuļa tuvība ar mammu – ērtības, drošības un jūsu bērna harmoniskās attīstības ķīla. Neliedziet to savam mazulim!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.